Vlastnosti laminátových podlah Krono Original

Systém Twin Clic
Systém Twin Clic byl speciálně navržen tak, aby montáž podlahy byla velmi snadná a bezproblémová. Zámek umožňuje rychlou montáž jednotlivých lamel bez speciálních nástrojů a bez zbytečných obtíží. Systém Twin Clic se týká kolekcí Sublime Classic, Castello Classic a Kronofix Classic.

Systém 1clic2go
Tento inovativní systém umožní jednodušší a rychlejší instalaci plovoucí podlahy, dokonce i na těžko dostupných místech, jako jsou rohy a oblasti pod radiátorem. Slyšitelné cvaknutí po připojení zajistí bezpečné spojení lamel. Zámek 1clic2go můžete nalézt u kolekcí Variostep Classic, Sublime Vario, Supreme Classic a Supreme Vario.

SystémDrop Loc
Tento systém byl speciálně navržen tak, aby byla montáž laminátové plovoucí podlahy snadná a bezproblémová. Lamely se do sebe jednoduše shora zaklapnou na dlouhé i krátké straně. Pokládka plovoucí podlahy se zámkovým spojem Drop Loc je rychlá, bezproblémová a je k ní zapotřebí minimum nářadí.

Záruka
Všechny podlahy Krono Original jsou podrobovány přísné sérii testů, aby byly v souladu s mezinárodními normami. To je důvod, proč si může Krono Original dovolit dát na každý výrobek tak dlouhou záruku.

 

Odolnost proti skvrnám a otiskům
Bez ohledu na to, co se na plovoucí podlahu rozlije, vše lze snadno odstranit. Podlahy Krono Original jsou robustní a odolné proti opotřebení.

 

Handscraped
Subtilní matný povrch lamel odráží charakter přírodních prken, zatím co lehký třpyt zdůrazňuje akcenty dřeva. Povrch lamel je nepravidelně zvlněn.

 

Ochrana proti mikro škrábancům
Odolný povrch chrání plovoucí podlahu před mikro škrábanci, které se mohou vyskytnout v důsledku intenzivního využívání. Vaše plovoucí podlaha bude mít tu nejlepší možnou ochranu proti účinkům každodenního opotřebení.

 

Antibakteriální povrch
Krono Original představil antibakteriální povlak, který brání rozvoji bakterií na plovoucí podlaze.

Povrchové úpravy

Authentic Embossed,
Barnwood (BW)

Authentic Embossed,
Historic Oak (HO)

Authentic Embossed,
Hand Carved (HC)

Authentic Embossed,
Living Pore (LP)

Authentic Embossed,
Palace Oak (PO)

Authentic Embossed,
Rustic Chestnut (RC)

Authentic Embossed,
Vintage Hickory (VH)

Grained Timber (GT)

Nature Line (NL)

Rustic Gloss (RG)

Rustic Finish (RF)

Stone Impression (SI)

TOP